اهداف سایت

 

Ennoble-Techsolutions-Web-Development-pune-banner

بسم الله الرحمن الرحیم

تی وی سافت با تلاش بی وقفه در زمینه مقالات ، پروژه ، اخبار فناوری ، کتاب های الکترونیکی و… عمومی و اختصاصی، سعی دارد به منبعی جامع و به روز برای استفاده کاربران تبدیل شود.امید میرود که در این ابتدای راه برای سایتی یکپارچه در زمینه علوم کامپیوتر ما را با نظرات و حمایت های خود ، ما را در این امر یاری کنید.

مباحث سایت به چند دسته کلی تقسیم می شود.

  1. اخبار فناوری اطلاعات : همانطور که می دانید علم کامپیوتر برخلاف بقیه علوم دارای رشد لحظه ای می باشد.بدیهی است که آگاهی افراد به رشد و تعالی خود و جامعه کمک خواهد کرد.
  2. کتاب های الکترونیکی : با پیشرفت تکنولوژی کتاب های چاپی جای خود را به کتاب های الکترونیکی داده است و به همین خاطر یادگیری علوم مختلف بسیار ساده تر شده است.تیم ما سعی دارد که با ارایه بهترین و جامع ترین کتاب های موجود به یادگیری هر چه بیشتر شما کمک کند.
  3. پروژه های درسی : یکی از دغدغه های دانش آموزان و دانشجویان ، نبود نمونه تمارین درسی برای یادگیری هر چه بیشتر درس مربوطه است. تیم ما با دانستن این موضوع اقدام به در اختیار گذاشتن تجارب خود و منابع موجود در وب دارد و به زودی آرشیوی از پروژه های گوناگون در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت.

همچنین با یاری و حمایت شما بعد از تکمیل این منابع ، اقدام به پیشروی و جامع تر کردن سایت خواهیم کرد.

با تشکر از شما

تیم تی وی سافت